HLG-480H-C2100A 481W 280V 2100mA Constant Current Mode LED Driver
SKU: HLG-480H-C2100A
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Quick Overview
Details
Write Your Own Review
You're reviewing: HLG-480H-C2100A 481W 280V 2100mA Constant Current Mode LED Driver
Additional Information
Current (A) 2100mA
Function Constant Voltage, Dimmable
Features HLG-480H-C2100A 481W 280V 2100mA Constant Current Mode LED Driver
Voltage (V) 54V
Technology Switchmode
Power (W) 480W