PCV12200E-REV-A 200W 24V 8.4A IP67 Rated Constant Voltage LED Lighting Power Supply
SKU: PCV12200E-REV-A
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Quick Overview
PCV12200E-REV-A 200W 12V 8.4A IP67 Rated Constant Voltage LED Lighting Power Supply
Details
PCV142200E-REV-A 200W 12V 8.4A IP67 Rated Constant Voltage LED Lighting Power Supply
Write Your Own Review
You're reviewing: PCV12200E-REV-A 200W 24V 8.4A IP67 Rated Constant Voltage LED Lighting Power Supply
Additional Information
Function Constant Voltage
Power (W) 200W